Actualitate Continuă alegerile interne în PNL Arad ⌚ Data publicării: 22.06.2021 12:19 Continua alegerile interne in PNL Arad. Până la mijlocul lunii iulie, când va fi aleasă conducerea județeană, organizațiile locale își înnoiesc echipele de conducere.În ultimele zile, au avut loc alegeri la Sebiș (președinte Cristian Feieș), Curtici (președinte Bogdan Ban), Săvârșin (președinte Aurel Mariș), Bocsig (președinte Teodora Abrudean), Pâncota (președinte Alin Stoia), Frumușeni (președinte Irina Iovan), Beliu (președinte Horhat-Coraș Emanuel), Conop (președinte Petrică Moldovan), Moneasa (președinte Doru Miron), Șiștarovăț (președinte Gheorghe Nedelcu), Hășmaș (președinte Cornel Popa), Olari (președinte Aurel Uscă), Zărand (președinte Mihai Varga), Zădăreni (președinte Petru Șiclovan) și Mișca (președinte Petru Dumbravă). Te-ar putea interesa și: Braconaj piscicol pe Mureș: bărbat din Felnac, cercetat Vara astronomică începe duminică, 21 iunie: cea mai lungă zi din an în România Accident între Vladimirescu și Horia: șofer decedat la volan